Služby

Nabízíme komplexní služby spojené s nákupem, instalací a provozem elektrospotřebičů.

Provozujete v okolí Vrchlabí penzion či hotel? Potřebujete dlouhodobější servis a služby s ním spojené? Chcete si ušetřit nervy a cenný čas? Máme pro Vás nabídku spolupráce.


Poradenství při nákupu

Šetřte svůj čas i peníze. Využijte našich dlouholetých zkušeností s elektronikou. Nechte si poradit při výběru toho pravého spotřebiče pro Vás. Jistě oceníte i informace o vhodné kombinaci spotřebičů. Pomůžeme Vám najít přesně to, co hledáte. Stačí poslat e-mail, zavolat nebo rovnou přijít.

[nahoru]

Nákup na splátky (ESSOX a Home Credit)

ESSOX Home Credit

Umožníme Vám i nákup na splátky. Rychlé vyřízení a stanovení podmínek spotřebitelského úvěru k Vaší plné spokojenosti považujeme za samozřejmost. Proč čekat, vždyť to, co potřebujete, můžete mít doma ještě dnes?

  • Spotřebitelský úvěr od 3500,-Kč do 75 000,-Kč bez potvrzení o příjmu
  • Potřebujete jen dva doklady totožnosti (občanský průkaz, pas, řidičský průkaz, rodný list, karta zdravotní pojišťovny apod.)

Více informací najdete na stránkách www.essox.cz a www.homecredit.cz.

[nahoru]

Doprava až do domu

Vybrali jste si a Váš osobní vůz na odvoz nestačí? Rádi zajistíme dopravu až k Vám domů. Dopravné Vám samozřejmě sdělíme předem, a to po telefonu, či po dohodě přímo na prodejně.

[nahoru]

Instalace

Zapojit sporák, pračku či myčku si již nemusíte sami. Zajistíme instalaci a odzkoušení odborníkem. Nemusíte se bát ztráty záruky či poškození přístroje neodbornou instalací. Váš klidný spánek za to stojí. Stačí jen zavolat, přijít osobně nebo napsat e-mail.

[nahoru]

Servis

Přestal Váš spotřebič fungovat? I to se může stát. Proto zajišťujeme plný záruční i pozáruční servis. S námi nebude nová televize jen drahým lapačem prachu.

Máte problém s elektronikou či výrobkem zakoupeným jinde? Nebojte se nás kontaktovat, nebo nám napsat. Rádi Vám poradíme a pomůžeme.

[nahoru]obrázek zásuvky - logo Elektro Chromý s.r.o.Elektro Chromý s.r.o. © 2004 – 2018 | info@elektro-chromy.cz | prohlášení o přístupnosti | vypnout CSS | telefon: 499 421 138