Lampy, lustry, svítidla

V nabídce máme lampičky stolní, kancelářské, keramické barevné, lampy nástěnné, stojací jak v provedení dřevěnném tak i v provedení kovovém.

Dále nabízíme halogenová svítidla jak do interieru tak i do exterieru, lustry jednoduché či kuchyňské, kombinace dřeva a skla, tak i lustry luxusní nebo ve starém stylu.

Základní ceny se pohybují od 199,-Kč až do cca 6 000,- Kč. Samozřejmě je možné si vybrat i z luxusnějších modelů, jejichž cena bude vyšší.

Tip: Rádi byste si vybrali vhodný model do Vašeho bytu či kanceláře? Stáhněte si některý z katalogů firmy Massive, vyberte si a kontaktujte nás. Rádi Vám vybrané zboží objednáme a zajistíme případnou instalaci.

Máte nestandardní či speciální požadavky (osvětlení či ozvučení diskoték, venkovní nasvícení budov ap.)? Kontaktujte firmu Proficonnect s.r.o. Zajisté Vám vyjdou vstříc.

Přeci jen potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás.
Zavolejte nám nebo napište na e-mail. Vaše dotazy rádi zodpovíme i přímo na prodejně v Krkonošské ulici čp.231 ve Vrchlabí. Těšíme se na Vaši návštěvu.obrázek zásuvky - logo Elektro Chromý s.r.o.Elektro Chromý s.r.o. © 2004 – 2019 | info@elektro-chromy.cz | prohlášení o přístupnosti | vypnout CSS | telefon: 499 421 138